ШПОЛЯНИН СВЯТОСЛАВ ШЕВЧИК СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З БОКСУ «СПОРТ ПРОТИ ВІЙНИ»

17—18 квітня у місті Ватутіне зібрались найкращі боксери-юнаки для участі у всеукраїнському турнірі з боксу, який проходив під гаслом «Спорт проти війни». На ці змагання з’їхалося 14 команд з Черкаської та Київської областей — в загальному зібралося 165 учасників змагань. За підсумками дводенних боїв достойно себе презентували вихованці Матусівської ДЮСШ, провівши не один товариський спаринг.

Переможцем престижного турніру став Святослав Шевчик, почергово вигравши у трьох боксерів. Друге місце зайняв Олександр Кошовий та шість третіх місць привезли додому Максим Крижній, Богдан Пахолко, Дмитро Смішко, Денис Слободяник, Сергій Шакпарян та Дмитро Шорубалко.

Команду підготував тренер-викладач з боксу Матусівської ДЮСШ Віктор Назаренко. Адміністрація Матусівської ДЮСШ щиро дякує за неодноразову допомогу та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту батькам вихованців відділення боксу та приватним підприємцям Володимиру Волошенюку, Ігору Кукурузі та очільнику Шполянського лісничого господарства Олександру Хорвату.

СПОРТСМЕНИ МАТУСІВСЬКОЇ ДЮСШ ЗДОБУЛИ П’ЯТЬ МЕДАЛЕЙ РІЗНОГО ГАТУНКУ
24 квітня в Черкасах проходила відкрита першість Черкаської області з боротьби дзюдо серед юнаків 2000—2001 років народження та Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002—2003, 2004—2005 років народження. Керівництво змагань об’єднало ці змагання, тож в них взяло учать близько 400 юних дзю-доїстів з 14 областей України. Черкаську область представляли 14 команд із районів.

Наші дзюдоїсти не вперше випробовують свої сили на черкаському татамі. Перевірити рівень своєї підготовки та отримати омріяну медаль — головний стимул для наших найменших дзюдоїстів 2004—2005 р.н. Дениса Мілька та Дмитра Чалого. Хлопці привезли з Черкас срібні нагороди. Денис Мілько, отримавши травму у фінальному поєдинку, все ж доборовся до кінця і через біль зумів вибороти срібло. Катерині Музиці не було рівних у категорії 44 кг — серед спортсменок 2002—2003 року народження Катя завоювала золото.

Антон Гейко став срібним призером категорії 42 кілограми серед 2000—2001 р.н., а Дмитро Мишалов здобув бронзову медаль. Команду готував Михайло Оберемок. Адміністрація Матусівської ДЮСШ дякує батькам вихованців за фінансову підтримку наших вихованців.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ В ПЕРШІЙ ГРУПІ СТАЛИ ГІМНАЗИСТИ
Нещодавно відбулися змагання з легкої атлетики серед загальноосвітних шкіл району. Школярі змагалися в трьох групах: в першій змагалися вихованці загальноосвітніх шкіл І—ІІІ ступенів, в яких навчається понад 300 учнів, в другій — вихованці загальноосвітніх шкіл І—ІІІ ступенів, в яких навчається менше 300 учнів, в третій — вихованці загальноосвітніх шкіл І—ІІ ступенів.

В першій групі перше місце посіли вихованці міської гімназії, друге та третє відповідно — міської школи №1 та міського ліцею. В другій групі перше місце вибороли учні міської школи №5, друге — Лебединського НВК №2, третє — Матусівського НВК №1. Серед навчальних закладів І—ІІ ступенів призові місця розподілилися так: перше — Ярославківська, друге — Лебединська, третє — Станіславчицька школи.

В індивідуальному заліку кращими були: Віктор Бойко та Максим Бондаренко (Лебединська ЗОШ №2); Владислав Почтар та Олександр Боярчук (Шполянська ЗОШ №1); Вікторія Дерев’янко (Шполянська ЗОШ №2); Іван Морозов, Аслан Лорсанов, Валентина Морозова, Анна Пасєка та Дар’я Несміян (Шполянська ЗОШ №3); Віталій Рудь, Михайло Курій, Дмитро Коваленко, Дар’я Мартиновська та Дар’я Кунець (Шполянська ЗОШ №5); Людмила Ткаченко та Дмитро Кисельов (Матусівська ЗОШ №1); Каріна Авер’янова та Марина Байкер (Сигнаївська ЗОШ); Таміла Лифар (Лебединська ЗОШ №3).

Василь ОБЕРЕМОК, заслужений тренер України.