Шполянщина провела в останню путь захисника України Олександра Кондратюка

Вчора жителі Шполянщини провели в останню путь захисника України шполянина Олександра Кондратюка, який загинув на Донбасі, відбиваючи атаки ворога на Донецький аеропорт. Богослужіння провели священники УПЦ
Київського патріархату в храмі Святої Трійці в мікрорайоні Шполянського цукрозаводу.

ШПОЛЯНЩИНА ВТРАТИЛА ВІРНОГО СИНА СВОЄЇ ЗЕМЛІ. ЦЕЙ БІЛЬ НЕМОЖЛИВО ПЕРЕЖИТИ…

Тривога охоплювала серце матері, близьких, друзів ще з 19 січня, коли від нього більше не з’являлося звісток. Краялася
надія, що ось-ось залунає дзвінок телефону і донесеться рідний голос. Та не сталося. З нестерпною біллю дізналася Шполянщина 9 лютого про героїчну загибель в боях з окупантом її відважного сина — Олександра КОНДРАТЮКА.

Тяжке горе, непоправна втрата, пекуча біль — такі почуття огорнули не одного земляка зі Шполи, Ярославки, де виріс Олександр.

Його знали і пам’ятали як небайдужого громадянина, він завжди переймався суспільними проблемами, особливо вболівав за долю медичної галузі, оскільки сам був лікарем. Не одне життя в полі бою було ним врятоване, але його життя обірвалося від ворожої кулі…

Він поповнив список Небесного війська України. В ім’я його світлої пам’яті і всіх, хто віддав життя за наше майбутнє, ми всі маємо продовжувати боротьбу, зі сльозами і криком в серці молити Бога за мир, за врозуміння нас, нашого керівництва, наших противників, за вічну пам’ять тих, хто поклав своє життя за нас... Царства Небесного тобі, наш Герою! Всім твоїм близьким — щирі великі співчуття. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! Вони продовжують жити у наших думках, в добрих справах, які ми робимо на благо мирного майбуття.

В глибокій скорботі громада Шполянщини

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.