Шполянщина втретє стала учасником Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

25 листопада в залі засідань Шполянської районної ради проходив семінар щодо участі Шполянського району у третій фазі Спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на гро­маду», який презентували координатори проекту на Черкащині Ганна Бабкова та Людмила Страшна. В семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Береза, голова районної ради Іван Скорик, сільські голови, секретарі та головні бухгалтери сільських рад, керівники структур­них підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості.

Головна ціль проекту — сприяння соціально- економічного розвитку на місцевому рівні шляхом посилення спільного управління та заохочення громадських ініціатив. Як зазначила Ірина Береза, реалізація цього проекту для нашого району справа не нова. Ще з серпня 2008 року, коли він вперше на Черкащині запрацював, наш район приймав участь у двох фазах його реалізації. Сьогодні Шполянський район, який показав непогані результати у співпраці з реалізації попередніх проектів, відібрано для участі у третій фазі, де пріоритетною сферою його впровад­ження є охорона природи, енергетика довкілля та во­допостачання.

Досвідом села Скотареве в реалізації проекту поділилася з учасниками семінару сільський голова села Скотареве Галина Пономаренко. На за­вершення заходу відбулось підписання угоди про співпрацю між Програмою розвитку ООН, Шполянсь­кою райдержадміністрацією та районною радою. Наступним кроком буде відбір 4-х громад-учасників на Шполянщині. Координатор реалізації проекту на території Шполянщини — Юрій Олексійович Козоріз.

ДЖЕРЕЛО: shpola.gov.ua