Шполянська спілка воїнів –афганців взяла участь в обласному фестивалі

     10-11 червня у Черкасах вперше пройшов фестиваль афганської, патріотичної та української пісні «Мелодія лунає, на мир надихає».

     У ньому взяли участь 17 районних та міських афганських організацій, серед яких була й делегація зі Шполи.

    —Учасники з області представляли свої програми виступів у вокальному, розмовному, інструментальному жанрах та в різних вікових категоріях, — розповів «Шполяночці+» голова Шполянської районної організації спілки воїнів Афганістану Сергій Міцкевич.— Захід проводився із метою відродження та збагачення національної й громадської самосвідомості, формування у молоді патріотичної та національної гідності. Ми вдячні за надану нам допомогу Олександру Шипельову (фермерське господарство с.Матусів),  директору Матусівського будинку культури та композитору пісні «Пам'ятаймо про тих…» Володимиру Сіваку, автору її слів Любові Денисенко, звукооператору Сергію Бойку. Почесним дипломом за участь у обласному фестивалі нагороджений  соліст  Анатолій Моїсеєв.

   —Такі заходи сприяють популяризації військово-патріотичної творчості серед населення, особливо дітей та молоді, виховують повагу до ветеранів та учасників бойових дій,— зазначив голова спілки.