Шполянська центральна лікарня — переможець конкурсу Федерації профспілок України

Шполянська центральна районна лікарня продовжує лідирувати серед лікувальних закладів області за багатьма показниками. Нині вона забезпечена усіма необхідними препаратами для надання екстреної медичної допомоги, обслуговує всі населені пункти району, міжрайонне значення має офтальмологічне відділення. В медичному закладі налічується 230 ліжок, 15 ліжок знаходиться на денному стаціонарі в районній поліклініці. Тут працює 533 медичних працівники, з них — 74 лікарі, середнього медичного персоналу — 219, молодшого медичного персоналу — 240.

Федерація профспілок України визначила переможцем Шполянську ЦРЛ за підсумками конкурсу що діяв протягом 2013—2014 років у номінації «Кращий колективний договір у сфері охорони здоров’я».

Відвідавши нещодавно цей медичний заклад, голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко відмітив високий рівень організації його функціонування. Разом з тим, при спілкуванні з лікарями Юрій Олегович цікавився, чи, на їхню думку, потрібен в обласному центрі перинатальний центр. Шполянські лікарі, відповідаючи, запевнили, що цілком підтримують ідею будівництва цього закладу, адже є непоодинокі випадки народження малюків із різного роду вадами, які можна побороти завдяки втручанню з перших днів життя.

Юрій Ткаченко пообіцяв у подальшому сприяти поліпшеному фінансуванню закладу та швидкому завершенню будівництва локальних очисних споруд.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).