Шполянські АТОвці з приміщенням!

     Близько року члени районної організації учасників АТО Шполянщини стукали у всі можливі двері з проханням виділити для них приміщення, вкрай необхідне для всебічної допомоги учасникам війни на Сході країни. Відгукнулися на їхнє прохання голова районної ради Олександр Кузуб та міський голова Сергій Кравченко, які спільними зусиллями відшукали у Шполі приміщення та вже завезли у нього меблі. Про це повідомив керівник організації Віктор Савчук.

       За його словами, Олександр Кузуб посприяв у виділенні із комунальної власності району кімнати у будівлі поліклінічного відділення Шполянської стоматології. А міський голова допоміг у придбанні меблів для приміщення.

       – Я вдячний меру міста та голові райради, адже тепер захисники Вітчизни матимуть свій куток, - повідомив Віктор Савчук, - Нині в районі понад 280 військовослужбовців, які захищали територіальну цілісність на східних кордонах України.  Звичайно, членами спілки є не всі, але багатьох АТОвців турбують різні питання, на які необхідна консультаційна допомога.  Тому, аби збиратися  і обговорювати певні проблеми із ветеранами антитерористичної операції приміщення просто було необхідне, - підкреслив керівник спілки.