Шполянські баскетболісти дійшли до фіналу в обласних зональних змаганнях

Баскетбол

18 березня 2017 року в Звенигородці проходили зональні змагання першості Черкаської області з баскетболу серед школярів, у яких брала участь команда Шполянського району. До збірної Шполянщини увійшли учні з сіл Іскрене (Роман Прокопов, Владислав Євдокимов, Роман Репко), з Сигнаївки (Кирил Годунок, Віталій Волошин, Денис Полтавець, Валентин Любімов), з Лебединської школи № 1 (Роман Головенко, Максим Хоменко) та з Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназія» (Антон Колотило). У фінальних районних змаганнях були відібрані кращі баскетболісти. Вони і відстоювали честь Шполянського району на обласних змаганнях в Звенигородці.

Після жеребу в нашу групу потрапили команди Катеринопільського та Маньківського районів. На нашу долю випало відкриття ігрового дня проти команди катеринопільців. Шполяни виграли гру з рахунком 45:18.

У другій грі наша команда зустрілася з маньківчанами, яка завершилася теж перемогою — з рахунком 34:18 на користь шполян.

Так шполянські баскетболісти дійшли до фіналу змагань, де на них чекала команда Звенигородки. Гра розпочалась з наших гострих атак на кільце суперника, вони принесли свої результати. Шполяни повели в рахунку, але до кінця першого періоду місцяни здобули статус-кво і після першого періоду пішли за невеликої переваги над нашим колективом. Після невеликої перерви та з незначними змінами в складі шполяни пішли в наступ, але і він не приніс бажаних результатів. Гра завершилась з рахунком 46:63 на користь команди міста Звенигородка.

Слід зазначити, що перед фіналом команда Звенигородки зіграла лише одну гру з командою Жашківського району, яку обіграла з невеликою перевагою.

Також у цьому турнірі брала участь збірна команда дівчат, але, на жаль, вона поступилась суперникам і не вийшла у фінал.

Отже, тренерам учнів, які потрапили до основної команди району: Івану Сверделу, Раїсі Фуркало, Богдану Задорожньому бажаємо успіхів у роботі, міцного здоров`я, наснаги та нових перемог.