Шполянські гітаристи — призери «Фієсти»

Юні таланти

    19 травня у Черкасах проходив Відкритий фестиваль-конкурс гітарного мистецтва «Fiesta» за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

    У цьому конкурсі взяли участь і учні Шполянської школи мистецтв. А  додому привезли хороший результат — призові ІІ та ІІІ місця.

   Так, учні Дар’ї Георгієвої - Богдан Кошовий, Дарина Таранець, Ілля Примаков, квартет гітаристів у складі Владислава Свердела, Анни Узюмової, Дарини Таранець, а також  Дмитро Стукало під керівництвом викладача Ольги Георгієвої —  стали володарями бронзи. Ансамбль гітаристів у складі Владислава Музики, Ярослава Стригуна, Романа Груня, Богдана Кошового, Станіслава Ткаченка, Олега Набережного, Назара Лимаря, Віталія Бойка — зайняв третє місце.

    — Ми дуже вдячні керівництву і викладачам школи мистецтв за те, що не лише навчають наших дітей спеціальності, а й намагаються організувати для них вихід на сцену вищого рівня, формувати досвід концертних виступів та гідно конкурувати з ровесниками інших районів, — каже мама учасника ансамблю гітаристів Олега Набережного — Тетяна Костянтинівна. — Призове місце на обласному конкурсі дійсно дуже порадувало і дітей, і батьків, і вчителів.

   Батьки,викладачі та учні школи мистецтв висловлюють щиру подяку директору Шполянської дитячої школи мистецтв Михайлу Гончаренку та начальнику відділу культури і туризму Шполянської РДА Анатолію Лозовому за організацію поїздки на конкурс.