Шполянські волейболісти змагалися на обласному турнірі

28 лютого в м. Черкаси відбулися фінальні змагання першості Черкаські області з волейболу серед юнаків, які проводить Черкаське управління у справах сім’ї, молоді та спорту, за участі команд з Черкас, Тального, Канівського та Шполянського районів.

Шполянщину у фіналі представляли дві команди юнаків Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи, до складу яких входили представники м. Шпола та сіл Журавка і Водяне. Переможцем фінальних змагань стали черкащани, в фінальній грі перемогли юнаки з Тального з рахунком 2:1. На жаль, наша команда у вирішальній партії програла — 15:13 і з рахунком 2:1 в грі за вихід до фіналу команді з Тального. А в грі за третє місце впевнено перемогла юнаків з Канівського району з рахунком 2:0. Інша наша команда посіла п’яте місце. Ми сподівалися на кращий виступ наших юнаків, але те, що дві наші команди пробилися до фінальної частини змагань, а одна з них посіла третє місце, це також є досягненням.

Призерами фіналу стали Андрій Чумаченко, Максим Кравченко, Марк Гончаренко, Олег Деревінський, Микола Лиходід, Юрій Тертичний, Владислав Гриценко. Гравців нагороджено медалями та грамотами. Готували команди до змагань тренери Ігор Вусатий, Андрій Цибульський та Тимофій Демченко.

Наталія ДАВИДЕНКО.

НА ЗНІМКУ: призери фінальних змагань чемпіонату Черкащини з волейболу — вихованці Шполянської ДЮСШ.