Шполянські волонтери відзначили Великдень на фронті

У п’ятницю, напередодні Світлого Христового Воскресіння, шполянські волонтери - Сергій Кепша, Сергій Коваль, Анатолій Козленко та Ігор Сімон, зібравши великий вантаж великодніх гостинців для фронтовиків, вирушили на Схід України.

Перед цим відвідали храм Різдва Пресвятої Богородиці і отримали благословення від настоятеля храму, отця Романа Саломатіна, який освятив паски, крашанки та інші продукти для наших захисників.

- Так, ми провели святкові дні разом із нашими побратимами, передали їм не тільки смачні гостинці, а й велику любов і шану від усіх шполян, обмінялися позитивними емоціями і укріпили віру в перемогу над ворогом, - розповів волонтер, учасник бойових дій в зоні АТО, сільський голова села Товмач Сергій Коваль.

- А готували передачу для хлопців всі небайдужі люди нашого району

- у Товмачі жінки наліпили багато вареників, люди зібрали багато продуктів, навіть діти приносили паштет, сало.

Приготували смачного і жителі Скотаревого для 72-ї бригади, що перебуває в Авдіївці. Жителі вулиці Благовісної у Шполі, яких зорганізував волонтер Василь Білецький, теж надали консервації.

Допомогли значно керівники ГК «ЛНЗ» фінансами - 12 тис. грн.,  і команда ВО «ЧЕРКАЩАНИ» долучилася до збору вантажу: Василь Вареник надав 3 тис. грн. та цілу тушу барана, а також закупили паски, приготували крашанки, закупили ковбаси, цигарки, пальне.

Відвідали хлопців по всій лінії розмежування, починаючи з-під Маріуполя. Зустрілися з побратимами із батальйону імені генерала Кульчицького. Тож у Великдень ми освятили паски разом із нашими захисниками, освячення проводили капелани. У цей день майже не чути булло пострілів. Дух наші бійці мають бойовий, разом йдемо до Перемоги!

Ганна ШВЕЦЬ