Шполянській ОТГ є чим хвалитися в рамках реалізації Стратегії розвитку

Шполянський Стратегічний план добігає завершення в 2020 році. Вже наступного року слід починати готувати новий. Тим паче, що за два останні роки до громади додалося кілька нових сіл, ще низку населених пунктів може бути приєднано в 2019-2020 роках. Але для того, щоб нова Стратегія розвитку була якісною і враховувала не лише очікування жителів, але й досвід виконання попередньої, потрібен моніторинг проведеної роботи. Тому на липень поточного року ОТГ планує подати інформацію про виконання завдань Стратегічного плану розвитку громади. Допомогу в підготовці такого документу надає Григорій Перерва, радник з питань регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми U-LEAD з Європою.

Вже зараз можна зазначити, що відсоток виконання — понад 80% завдань Стратегії — на сьогодні є високим. У першу чергу — щодо підвищення комфортності проживання в громаді: дороги, школи, дитячі садочки, лікарні, громадські заходи тощо.

Окремої уваги заслуговує впровадження електронного документообігу, можливості отримувати відповіді на питання в режимі онлайн і робота з молоддю.

Потребує вдосконалення та частина заходів, яка стосується розвитку підприємництва, підвищення громадської активності через впровадження Громадського бюджету. Але моніторинг виконання Стратегії саме для цього і робиться: аби визначити, в чому полягають причини невиконання окремих заходів, які результати отримано в результаті впровадження більшості ініціатив, і що потрібно змінити, аби підвищити ефективність реалізації Стратегії.