Швидкісний інтернет: у Шполі почали вирішувати проблему з прокладанням мережі за новітніми технологіями

   Протягом багатьох років місто Шпола не забезпечувалось належними послугами інтернет зв’язку.

Про це свідчить велика кількість звернень від жителів громади, в тому числі під час проведення передвиборчих заходів. Насамперед дуже загострена проблема з прокладенням інтернету в приватному секторі міста.

   Напередодні виборів ВО «Черкащани» в один із пунктів своєї програми включили саме забезпечення населення громади якісним і швидкісним інтернетом.

  Згодом за ініціативи міського голови Сергія Кравченка і підтримки депутатської фракції ВО «Черкащани» у Шполянській міській раді та виконавчого комітету  міської ради об’єднаної територіальної громади проведена значна робота щодо забезпечення належним інтернет зв’язком жителів громади.

    Для вирішення даного питання, виконавчим комітетом Шполянської міської ради надано дозвіл ряду інтернет – провайдерам на прокладання мережі інтернет на території міста Шпола.

   Основною вимогою, при видачі дозволів   було забезпечення якісним інтернет - зв’язком в першу чергу жителів приватного сектору міста та сіл громади.

   На даний час надано дозвіл на прокладання мережі інтернет за новітніми технологіями таким інтернет – провайдерам:  Укртелеком, ШПОЛА УКР-ЦЕНТР, OptiCom та McLaut.

   Першими інтернет – провайдерами, які на даний час майже в повному обсязі виконали рішення виконавчого комітету щодо забезпечення інтернет – зв’язком приватного сектору міста та є самими активними в цьому напрямку:  Укртелеком, ШПОЛА УКР-ЦЕНТР та  OptiCom.

   Разом з тим повідомляємо Вас про те, що на даний час,  рішеннями виконавчого комітету Шполянської міської ради, дозвіл на підключення абонентів у  багатоповерхових будинках міста надано лише інтернет – провайдерам Укртелеком та ШПОЛА УКР-ЦЕНТР.  

   Питання що до видачі іншим інтернет – провайдерам дозволу на впровадження інтернет мережі в багатоповерхових житлових будинків буде розглянуто виконавчим комітетом  в установленому порядку.