Сільськогосподарське приватно-орендне підприємство «Маяк-Агро» Групи компаній ЛНЗ створює істотний вплив на розвиток племінного скотарства молочного напрямку продуктивності України.

Минулого тижня в столиці нашої держави відбулась XXVI Міжнародна агропромислова виставка «AGRO – 2014», на якій аграрні підприємства країн світу демонстрували свої досягнення у виробництві та вирощуванні аграрної продукції.

Шполянщину представляли ТОВ «Маяк-Агро» Групи компаній ЛНЗ та СПОП «Відродження». Господарства мають статус племінних заводів по розведенню великої рогатої худоби молочної продуктивності. Шполянські нетелі вирізнялись своєю вишуканою породою, гарною вгодованістю, що ще раз підкреслює важку, щоденну працю зоотехніка селекціонера, завідуючого фермою, доглядача. Виставка досягнень  – це екзамен, який наші тваринники склали на відмінно, отримавши подяки та дипломи Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Під час роботи виставки проводились чисельні огляди, майстер класи по догляду за племінною худобою. І як результат укладено велику кількість угод і домовленостей про закупівлю племінного молодняка української червоно-рябої молочної породи ВРХ. Вже в цьому році і наступному планується реалізувати худобу для розведення молочного скотарства в західні регіони нашої держави та на південь країни. Та навіть в черзі стоять партнери із за кордону, яким теж сподобалась худоба вирощена в ТОВ «Маяк-Агро». Керівництво Групи компаній ЛНЗ в особі голови наглядової ради Дмитра Кравченка приділяє значну увагу розвитку тваринництва. Ця галузь є основою розвитку села та створенню високооплачуваних робочих місць. Адже виробництво натуральної продукції – це запорука здоров’ю нашого народу.