Сім нагород на Міжнародних змаганнях

20-22 квітня в смт. Маньківка пройшов Міжнародний турнір з боксу за підтримки благодійного фонду «Разом з Кернел» та народного депутата України В. М. Ничипоренка. Про це повідомила директор Матусівської ДЮСШ Надія Стеценко.

У турнірі взяли участь 200 юних боксерів з різних куточків України та республіки Молдова. Боксери Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи в складі восьми осіб також взяли участь у цих змаганнях. Протягом трьох днів боксери у різних вікових категоріях (серед яких — чемпіони України, представники збірних команд нашої держави) демонстрували свої кращі здібності.

Побажати перемог юним боксерам також завітали учасник останньої Олімпіади в Ріо Володимир Матвійчук та чемпіон світу із кікбоксингу Віталій Мерінов. За підсумками трьох днів команда Матусівської ДЮСШ отримала сім нагород. Чемпіонами Міжнародного турніру стали Ростислав Муравйов і Артем Крижній, срібло виборов Павло Горбач. Бонзовими призерами стали Євген Васільченко, Євген Коровін, Владислав Руденко, Олександр Буханець. Команду готував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ Віктор Назаренко. Адміністрація спортивної школи дякує за фінансову підтримку приватним підпрємцям Ігорю Кукурузі, Анатолію Носуличу та Володимиру Плохуті, батькам вихованців і кожному, хто не стоїть осторонь та долучається до підтримки розвитку спорту на Шполянщині.