Служба порятунку роз’яснювали шполянам правила безпечного поводження з електроприладами

Минулого тижня фахівці Звенигородського районного управління ДСНС  здійснили інформаційно-роз`яснювальну роботу серед мешканців гуртожитку м.Шпола.

Під час рейду фахівці ДСНС звернули увагу на причинах виникнення пожеж у побуті під час опалювального сезону.

Зокрема, рятувальники нагадали правила безпечної експлуатації приладів опалення, а також наголосили не перенавантажувати електромережу та залишати увімкнені електроприлади без нагляду.

Фахівці Служби порятунку вручили громадянам інформаційні буклети з правилами безпеки життєдіяльності в побуті.

13 грудня рятувальники спільно із працівниками соціального захисту Шполянської міської об'єднаної територіальної громади та старости села Товмач, провели профілактичні бесіди з родинами, які використовують пічне та електричне опалення для обігріву своїх помешкань.

З року в рік, найпоширенішими причинами пожеж у зимовий період залишаєтья порушення правил безпеки при експлуатації приладів опалення.

Під час рейду надзвичайники нагадали селянам, як уникнути пожеж в опалювальний період та ознайомили із алгоритмом дій, якими можна врятуватися при загоранні житла.

Крім того, фахівці Служби порятунку застерегли місцевих жителів від перенавантаження електромережі та використання саморобних опалювальних пристроїв.

На завершення рейду співробітники ДСНС вручили громадянам листівки із застережною інформацією.