Сьогодні відзначаємо День Гідності та Свободи

Цей день є визначальним для нашої країни, адже він вшановує героїчні події, які відбувалися у 2013-2014 роках на Майдані Незалежності в Києві. Тоді, у серці столиці, спочатку відважні студенти, а далі й вся країна, як єдине ціле, повстала проти несправедливості та злочинної влади.

Ці події виявилися вирішальними для визначення майбутнього України, адже вони породили прагнення до гідності та свободи, що стали основоположними цінностями нашого суспільства.

День Гідності та Свободи – це час не лише вшанування тих, хто став героями тих подій, але й визначення наших власних цінностей і зобов'язань перед майбутніми поколіннями.

Сьогодні ми вшановуємо памʼять тих загиблих героїв, які віддали життя у боротьбі за свободу і незалежність України. Нехай цей день буде нагадуванням про те, що гідність та свобода – це понад усе. Нехай він буде втіленням нашого спільного прагнення до справедливості, розвитку та щасливого майбутнього. Віримо у потужність єднання та розвитку, адже разом ми здатні до великих справ.

Слава Україні!

Андрій Стріхарський, народний депутат України