Соліста з Кримок Олександра Меркотана відзначено на обласному конкурсі «Тарасові джерела»

В травні у Каневі традиційно проходить обласне свято дитячої творчості «Тарасові джерела», організатором якого є Черкаський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи. Вперше «Тарасові джерела» відбулися в селі Шевченковому, згодом свято проходило в Моринцях Звенигородського району. Цього року до Канева прибули кращі дитячі колективи та виконавці Черкаської області. Наш район представляв соліст Кримківського сільського будинку культури Олександр Меркотан, який виконав дві пісні «Не спи, моя рідна земля» та «Мамо, ти не плач».На конкурсі його підтримувала директор сільського будинку культури Валентина Мрига.

За вагомий внесок у розвиток дитячого аматорського мистецтва, високий рівень виконавської майстерності та участь в обласному святі дитячої творчості «Тарасові джерела», присвяченому 201-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, за активну участь у культурно-мистецькому житті Черкащини Олександра нагороджено почесними грамотами. Також юнак взяв участь у заключному концерті конкурсу, який відбувся в палаці культури «Дружба народів» у Черкасах.

Сашко, який щойно закінчив школу, має чудове захоплення ― пише музику, власні пісні і мріє пов’язати своє життя з культурно-освітньою роботою. Тож «Шполяночка+» бажає Олександру успіхів та творчого натхнення!

Лариса БАЧИНСЬКА.