Соціальні партнери турбуються про матеріально-технічне оснащення громад

Впевненими кроками рухається світ за успіхами сучасних технологій. Жодна установа, навіть у найменшому сільському населеному пункті, не може нині обходитись без оргтехніки при виконанні своїх обов’язків. У Кримках минулої осені після виборів повністю змінився склад працівників сільвиконкому. Знайомлячись із матеріально-технічною базою установи новообраний сільський голова Микола Запорожець озвучив перед соціальними партнерами в особі керівництва СТОВ «ЛНЗ-Агро» проблему із відсутності техніки для друку, копіювання та сканування документів, що унеможливлює якісно виконувати нагальні завдання.

За декілька днів заступник директора СТОВ «ЛНЗ-Агро» Сергій Струк привіз придбаний для потреб Кримківської сільської ради новий пристрій-комбі марки «Саnon», який стане в нагоді не лише сільвиконкому, а й іншим установам села. Покупка увійшла до плану соціального партнерства з Кримківською громадою на 2016 рік.

Сільський голова Микола Запорожець та секретар сільської ради Галина Бахмач подякували соціальним партнерам за предметну допомогу в організації якісної роботи органу місцевого самоврядування.

Наталія СТОРЧАК