«Союз українок» надає дітям корисні знання про якісне життя

ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ

Незвичайні освітні інтерактивні заняття на теми здорового харчування та активного способу життя для дітей у віці 7—10 років проводилися у період з 28 листопада по 5 грудня громадською організацією «Союз українок» у навчальних закладах Шполянського району. Також теми зустрічей стосувалися підприємництва як шляху до самореалізації та незалежності для старшокласників.

Заходи приурочувалися до Міжнародного дня волонтера.

— Дітям було цікаво отримати додаткові знання про збалансоване харчування і активний спосіб життя. Дотримання здорового способу життя з ранніх років допомагає створити сильну і успішну особистість, яка зможе досягти багато чого у дорослому житті. Наша мета — познайомити дітей з тим, які продукти і їжа є дійсно корисними і нешкідливими для здоров’я та наскільки важливий активний спосіб життя для гарного самопочуття. Цікаво було спілкуватися з дітками та дякуємо їм за активність, — поділилася враженнями активістка «Союзу українок» Жанна Шевченко.

— Прищеплення фінансової грамотності та підприємницького мислення з дитинства допоможе сформувати міцну і розвинуту майбутню бізнес-спільноту країни, зробити підприємців більш усвідомленими, відповідальними, самостійними. Метою нашого заняття саме зі старшокласниками було познайомити дітей з основами підприємницької діяльності, показати переваги і можливості, які пропонує відкриття власної справи, та передати дітям корисні життєві навички і знання, що допоможуть досягати власних цілей у майбутньому. На жаль, ми не змогли охопити всі школи району.

Хочу подякувати педагогічним колективам шкіл, зокрема Лебединської школи №2, Надточаївської НВК, Лозуватської НВК за допомогу в організації та проведенні навчання. Також хочеться відмітити високий рівень знань, підготовки та активності школярів. Нам було цікаво з ними працювати і спілкуватися. Майбутнє України — в надійних руках, — підбила підсумок своєї роботи голова ГО «Союз Українок» Тетяна Ільченко.

Ганна ШВЕЦЬ.