SPACE STAR FEST: юні шполянські танцюристи «запалили» столичного глядача і повернулись додому з перемогами

Минулої суботи у столиці — м. Києві проходив всеукраїнський фестиваль SPACE STAR FEST, у якому взяли участь дві танцювальні групи колективу «Еліт» і повернулися додому з перемогами.

Міжгалактичний фестиваль-батл талантів, як назвали цей унікальний захід у космічному стилі його організатори, проводився вперше. І в ньому брали участь кращі танцювальні колективи України.

Юні шполянські танцюристи — учасники зразкового аматорського колективу сучасного танцю «ЕЛІТ» КЗ «Центр культури та дозвілля» взяли у ньому участь і… просто запалили столичного глядача.

Керівник колективу «Еліт» Леся Осадчук дуже задоволена виступом своїх вихованців.

— На SPACE STAR FEST ми представляли дві групи у різних номінаціях: діти від 6 до 9 років (20 осіб) — танець «Афроджаз», а змішана категорія (13 осіб) – танець «На одному диханні», — ділиться враженнями Леся Осадчук. — З фестивалю ми привезли медалі, кубки і солодощі, а кожен учасник колективу отримав 10 відсоткову знижку на придбання танцювального одягу у спеціалізованому столичному магазині.

Керівник висловила також вдячність міській раді, батьківському комітету, які завжди підтримують і допомагають у проведенні таких поїздок.