Список депутатського корпусу ще змінюватиметься!

Важливо!

Слід повідомити наших читачів про те, що поданий офіційний поіменний список депутатів, які сформували новий склад Шполянської міської ради, згодом зміниться.

Це відбудеться у зв’язку з тим, що ряд депутатів мають інші представницькі мандати і, згідно чинного законодавства, повинні подати до ТВК протягом 20-ти днів із дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата, поданої відповідно до тієї ради, мандатом якої володіє депутат.

Як повідомив міський голова Сергій Кравченко, нині у команді ВО «ЧЕРКАЩАНИ» всі новообрані депутати вже визначилися, яким мандатом хочуть володіти, і написали відповідні заяви до ТВК. Однак, від представників «Солідарності» та РПЛ заяв досі не надійшло. Це затягує час та перешкоджає визначенню дати проведення установчої сесії.

Як гласить закон про місцеві вибори, у разі невиконання без поважних причин особою, обраною депутатом у багатомандатному виборчому окрузі, у встановлені строки, вищевказаних вимог (подання заяви до ТВК), то ТВК приймає рішення про визнання її такою, яка відмовилася від депутатського мандата, та визнає обраним депутатом в багатомандатному виборчому окрузі наступного за черговістю кандидата в депутати від відповідної місцевої організації партії та реєструє його в установленому порядку.

Так, досі не можуть визначитися, що робити з отриманням мандата Володимир Потапенко від «Солідарності», Олександр Павлов та Микола Запорожець від РПЛ. Важко сказати, чи це робиться навмисне, аби затягувати час, чи й справді думають, чи варто йти працювати у міську раду, де панує більшість опонентів. Тож, ТВК нині ще не завершила реєстрацію і назвати склад остаточним ще зарано.

Серед ВО «ЧЕРКАЩАНИ» покидають список Василь Уманець, який залишає мандат депутата Черкаської обласної ради, Віталій Плетінь та Сергій Заєць, які займають посади державних службовців і не мають права поєднувати з ними депутатство. За ними, згідно партійного списку до складу ради проходять інші представники цієї політсили, прізвища яких оприлюднимо у наступному номері.

До того часу, сподіваємося, ТВК завершить реєстрацію, буде остаточно сформований депутатський склад, відбудеться установча сесія та прийняття депутатами присяги.   

Наталія ДАВИДЕНКО