Співпраця влади, громади та соцпартнерів: що у Лебедині зроблено для комфортного життя своїх мешканців

Впорядкування вулиць, площ, освітлення та озеленення, вчасне вивезення відходів – складові  для зручних, здорових та культурних умов життя мешканців сіл громади. Коли у вирішенні нагальних питань села зацікавлені  і самі мешканці громади, і  влада, і соцпартнери, вирішуються вони вчасно і успішно.

Як вважає староста с. Лебедин Надія Рудас, 2021 рік  слід вважати позитивним у такій співпраці. Для вирішення соціальних питань  тут успішно функціонували всі заклади села.

– За 2021 рік у Лебедині побудовано 2,980 км доріг, у тому числі по вулиці Преображенська, Небесної Сотні, Декабристів, Гагаріна, – зазначає староста.– Проведено поточний ремонт щебенево-піщаною сумішшю – 2,730 км, в тім числі по вул. Центральна, Олекси Влизька, Петра Дорошенка, М. Грушевського, Преображенська, Лермонтова, Євгена Чикаленка, Лісна.

Виконано роботи з ямкового ремонту 3,150 км асфальтних доріг –– вул. Перемоги, Небесної Сотні, Шевченка, Свободи. Проведено грейдерування 17,500 км доріг села. 

Також виготовлено проєктно-кошторисну документацію та проведено експертизу для ремонту  вул. Перемоги та Віктора Кравченка.

 У селі побудовано тротуарну доріжку для пішоходів по вул. Центральна, від вул. Перемоги до вул. Петра Дорошенка, біля гімназії №2, облаштовано тротуарною плиткою площадки біля Обеліска Слави та старостату, також площадку для висадки пасажирів авто на зупинці «Центр».

За кошти бюджету міської ради проведено ремонт бібліотеки, СБК, придбано 9 контейнерів для сміттєвих відходів для жителів п’ятиповерхового будинку по вул. Віктора Кравченка та Парковій, встановлено 15 урн.

Упродовж року регулярно вивозились рідкі та тверді побутові відходи бюджетних установ села.

У вирішенні багатьох проблем села вагомою є підтримка  ГК «ЛНЗ», яка  постійно надає допомогу для вирішення питань життєдіяльності села. Завдяки соцпартнерам вирішено питання заготівлі малини у населення. У селі відкрито автозаправну станцію.