СПОЧАТКУ ПЕРЕВІРКА, А ПОТІМ ГРОШІ

На засіданні Шполянської міської ради 1 червня під час голосування проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради №3-15/VII від 24 грудня 2015 року «Про міський бюджет на 2016 рік» за пропозицією депутатів міської ради було виключено питання виділення субвенції районному бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян в розмірі 50 тис. грн. Оскільки виникло питання щодо кількості громадян міста, які фактично користуються правом пільгового проїзду на міських маршрутах, графіків руху автотранспорту та відповідно використання коштів міського бюджету.

Міський голова повідомив, що розпорядженням від 30 травня 2016 року створено комісію з обстеження міських маршрутів перевізника — ПАТ «Шполянське автотранспортне підприємство №17150», у складі спеціалістів міської ради, представників громадськості, депутатів міської ради та незалежний аудит з метою визначення обсягів пільгових перевезень в місті. На засіданні комісії було складено графік обстежень та визначені особи, які проводитимуть ці обстеження.

Впродовж 30, 31 травня та 1 червня членами цієї комісії проводились обстеження на всіх міських маршрутах з фіксацією кількості осіб, які скористалися пільгою. Але враховуючи, що найважливішим днем для перевезень є перший понеділок місяця, оскільки в цей день правом безкоштовного проїзду користуються пенсіонери, то надати остаточний висновок комісія не має можливості на час проведення сесії. Для цього потрібно більше часу (хоча раніше пенсіонери нашого міста мали змогу користуватися пільговими перевезеннями щопонеділка).

Враховуючи цю інформацію, депутати міської ради вирішили повернутися до розгляду питання виділення субвенції районному бюджету на компенсацію за пільговий проїзд на позачерговій сесії міської ради після розгляду та прийняття рекомендацій вищезазначеної комісії.

Вікторія КАЛИНА.