Спогад про Вас, отче, живе у наших серцях!

13 квітня 2018 року виповнюється 5 років, як перестало битися полум’яне і неймовірно добре серце нашого духовного наставника — благочинного церков Української Православної Церкви Київського патріархату, протоієрея

САЛОМАТІНА Вадима Сергійовича.

Гіркий, пекучий і нестерпний біль від непоправної втрати не покидає серця жителів Шполянщини. Він був світлою людиною, ревно служив Богові й вів усіх стежками Його Заповітів. Духовно-просвітницька діяльність отця Вадима, його велике серце і безмежна доброта вселяли надію, допомагали кожному вибиратися із земного-суєтного і наближатися до Бога. Саме він і був взірцем світлого Воїна Христового. Його добра і милосердя вистачало на всіх, він умів обнадіяти, втішити, допомогти. Жалів усіх, нікого не засуджував, а справжньою батьківською любов’ю турбувався про кожного прихожанина, допомагав зрозуміти християнські істини, стати на вірний шлях для спасіння душі. За всіх молився, за Україну нашу, за Святу Українську Православну Церкву і за всіх православних християн. Його молитви були наскільки щирими, що і ми поряд з ним відчували прямий зв'язок із Господом. І ми з Божою допомогою гуртувалися в міцну багаточисельну громаду, розпочали будувати новий храм, організували недільну школу для наших діток. Розуміємо, що лише в єдиній Христовій Сім’ї матимемо земне щастя.

Важке випробовування послав нам Господь — ми втратили духовну опору, розраду, радість спілкування з мудрим і чуйним духовним поводирем. Але пишаємося тим, що не втратили надбань парафії, а примножуємо їх щодень із молодим, наполегливим і сумлінним нащадком отця Вадима — ієреєм Романом Саломатіним.

Будуючи новий храм, прикрашаючи його квітами нашої віри і надії, ми дбайливо пророщуємо залишені отцем Вадимом просвітницькі зерна, що плідно стелять для нас широкий шлях до храму Божого.

Він не помер, він завжди живий у нашій пам’яті. І на честь цієї пам’яті наповнюємо нашу спільну скарбницю християнських цінностей, щоб завжди раділа Його Душа з Небес! Світла і вічна пам'ять отцю Вадиму!

Нехай живе душа його у Царстві Небеснім і Бог дарує Життя Вічне.

У вічній скорботі, громада парафії Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського патріархату м. Шпола