СТОВ «Насіння» розчищає шляхи не лише по селах, а й на центральних сполученнях

На минулому тижні, незважаючи на прихід весни, знову вирувала сніжна хуртовина. Навчені січневим драйвом, коли заметіль перемагала всі технічні сили в громадах, і влада, і суб’єкти господарювання, соціальні партнери зуміли цього разу оперативніше справлятися із наслідками заметілі. Як у повідомляють у міській раді, в Шполянській ОТГ працювали 11 одиниць снігоочисної техніки та близько 30 працівників, масштабного колапсу в місті та населених пунктах ОТГ через стихію не було — громадський та приватний транспорт курсував згідно графіку, лікарні та ФАПи працювали, навчальний процес в закладах шкільної та дошкільної освіти не призупиняли, а подачу тепла перевели в ощадливий режим, забезпечивши температуру, необхідну для комфортного проходження навчального процесу.

У селах району також не давали стихії безконтрольно розгулятися. Соціально відповідальний бізнес вчасно надав ресурси для очистки шляхів для безперешкодного пересування селом та до інших населених пунктів.

Так, потужний Т-150, що належить СТОВ «Насіння», три дні поспіль справлявся не лише в Антонівці та Нечаєвому, а й долучився до розчистки дороги центрального сполучення, що веде до сіл району — Кавунівки, Водяного, Антонівки, Ярославки. Далі цей шлях — відрізок від Водяного до Кримок, який в народі називають Кримчанською Горою, прочищала техніка СТОВ «Урожай».

— Шлях від Нечаєвого до повороту на центральну дорогу дуже заносило із поля переметами, і здавалося, що нереально їх знищити, із села неможливо було виїхати, — діляться враженнями жителі села Нечаєве. — Але трактор від СТОВ «Насіння» дуже швидко прогортав ті перемети, ліквідовуючи будь-які перешкоди в русі. Дуже дякуємо керівникам господарств, які так належно допомагають людям села. З такими дієвими господарями нам не страшні будь-які стихії.

У свою чергу житель Антонівки Юрій Бут зазначає:

— Я щодня їжджу цими дорогами і бачу, що сніг горнуть переважно технікою сільськогосподарських підприємств Антонівки, Нечаєва, Водяного, допомагають і наші місцеві фермери. Це не входить до їх обов’язків, але почуття відповідальності у них перебуває на серед найвищих пріоритетів. І люди вдячні цим господарям, які на ділі доводять свою небайдужість до землі, на якій живуть і працюють.

Ганна ШВЕЦЬ