Лідер страхового ринку України за підсумками 2014 року страхова компанія «УНІКА» розпочала свою роботу в Шполянському районі

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «УНІКА» засновано 10 лютого 1994 року, входить до складу UNIQА Insurance Group. Страхова компанія «УНІКА» — один з лідерів страхового ринку України, присутня у всіх секторах non-life страхування. Компанія здійснює продажі понад 100 видів страхових послуг і має 30 ліцензій, виданих Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг.

Страхова компанія «УНІКА» має розгалужену регіональну мережу продажів, яка налічує 26 регіональних дирекцій, та понад 250 відділень і точок продажів. Страхова компанія «УНІКА» входить до складу: правління Ліги страхових організацій України; Моторного (транспортного) бюро України; Європейської бізнес-асоціації; Американської торговельної палати; Національного клубу страхових виплат.

UNIQA Insurance Group — один з лідерів страхового ринку Австрії і одна з провідних страхових груп у країнах Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників і страхових посередників групи обслуговують близько 9,3 млн. клієнтів у 19 країнах Європи. Обсяг підписаних премій UNIQA Insurance Group в 2013 році склав 5,89 млрд. євро. UNIQA в Австрії є другою за величиною страховою групою, з часткою ринку близько 22%. UNIQA Group представлена в 19 країнах: Австрії, Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Італії, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словакії, Угорщини, Україні, Хорватії, Чехії, Чорногорії та Швейцарії.

Пункт продажу та обслуговування клієнтів знаходиться за адресою: м. Шпола, вул. Леніна, 5, в приміщенні «Райффайзен банк АВАЛЬ». Довідки за тел: (097)966-28-82.