Андрій Стріхарський організував свято з виставою «Венздей»для дітей Черкащини

Першої неділі навчального року у приміщенні «Центру культури та дозвілля» Шполянської міської ради відбулась вистава «Венздей», яку відвідали понад 350 дітей зі Шполянської, Матусівської, Єрківської, Катеринопільської, Лип’янської, Мокрокалигірської та Звенигородської громад – діти військовослужбовців, загиблих героїв, сироти та ті, чиї родини тимчасово втратили житло на окупованих територіях.

Вистава відбулась за ініціативи народного депутата Андрія Стріхарського, який вже вдруге організовує для дітей Черкащини дитяче свято на своєму окрузі.

Захід також відвідали в.о голови Шполянської громади Олег Кошовий, голова Матусівської громади Леся Шаповал, голова Звенигородської районної організації політичної партії «Слуга Народу» Євгеній Петров.

Перед початком вистави Андрій Стріхарський привітав дітей з початком нового навчального року та зазначив, що обов’язок влади та суспільства підтримувати право найменших громадян України на щасливе дитинство, створювати для цього всі умови, особливо зараз, коли їм так потрібні бодай би якісь позитивні емоції.

– Попри війну та суворі обставини сьогодення, наші діти мають відчувати, що кожен з них є великою цінністю для держави. Кожна дитина є частиною великої української родини, де її підтримують, турбуються, вчать вірити в себе та щасливе майбутнє нашої країни, – зазначив Андрій Стріхарський.

Цей день вдалось зробити справжнім святом напередодні навчального року. Усміхнені та радісні обличчя, веселі очі, гомін та жваві обговорення електричного шоу та танцювальних флешмобів. На додаток після вистави всі глядачі отримали солодкі подарунки.

Андрій Стріхарський побажав всім дітям успіхів у навчанні та відмітив, що такі заходи стають періодичними та організовуватимуться й надалі.