Судитимуть шполянина, який забив на смерть власну матір

Завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом нанесення літній жительці Шполянщини тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили її смерть.

Органом досудового розслідування встановлено, що 57-річний житель одного із сіл на території Шполянської ОТГ, будучи неодноразово судимим за вчинення умисних злочинів, звільнившись у листопаді 2020 року з місць позбавлення волі, де відбував реальну міру покарання за вчинення інших злочинів, у січні цього року на ґрунті особистих неприязних відносин, з метою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, наніс власній 92-річній матері у її ж будинку не менше 10 ударів кулаками в ділянку голови та тулуба, чим заподіяв потерпілій численні тілесні ушкодження.

Смерть літньої жінки настала від закритої черепно–мозкової травми, що супроводилась недокрів’ям внутрішніх органів.

Дії зловмисника кваліфіковані за ч. 2 ст. 121 КК України як умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої. При цьому, прокурором встановлено наявність низки обставин, що у разі визнання судом винуватості чоловіка, обтяжують його покарання, а саме – рецидив злочинів, вчинення кримінального правопорушення щодо особи похилого віку, з якою винний перебував у сімейних відносинах.

Зараз чоловік перебуває під вартою. На зловмисника чекає розгляд справи в суді, де прокурор наполягатиме на суворому та справедливому покаранні з урахуванням усіх обставин справи.