СУПЕРНИКА«ДОТИСНУЛИ» ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ЗЛИВИ

19 липня відбулися пропущені зустрічі чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свійпоєдинокп’ятого туру, щомаввідбутися 31 травня проводив в м. Золотоноша з командою «Ураган» (с. Кривоносівка), яка є аутсайдером чемпіонату. Грарозпочалася з атак гостей, але вдалодіявворотаргосподарів, рятуючи «Ураган» післяударівгравцівшполянськоїкоманди. Так продовжувалося до 40 хвилин. Наприкінціпершого тайму над Золотоношеюзавирував ливень і арбітрзупинив матч на півгодини. Коли зливавщухла, поле булопокрите водою, щозначноускладнилодіїфутболістів. Але гравці ФК «ЛНЗ-Лебедин» за рахунокдовгих передач зумілидотиснутисуперника. На 63-й хвилиніОлександрПрачундобиваєм’яч в ворота після удару нашогонападника і — 1:0. на 73-й хвилині Артем Охременкоподвоюєрахунок, використовуючивідмінний пас СергіяКарнаухи. Матч закінчивсяперемогою ФК «ЛНЗ-Лебедин» з рахунком 2:0.

Отже, перше коло чемпіонатузакін-чилося. Друга половина розпочнеться 23 серпня. ФК «ЛНЗ-Лебедин» стартує в матчі з ФК «УТК-Ятрань» с. ПаланкаУманського району на виїзді. В перервічемпіонату ФК «ЛНЗ-Лебедин» плануєзігратидекількатовариськихпоєдинків, дати та місцепроведенняцихматчівнаразіуточнюються, про що буде повідомлено.