Світ фарб Ірини Сімак: краса, народжена талантом

9 ЖОВТНЯ — ДЕНЬ ХУДОЖНИКА

Творча енергія нашої земляч­ки зі Шполи, молодої красуні Ірини Сімак, з кожним роком додає їй на­снаги створювати все нові неповторні твори, які не залишають байдужими навіть далеких від мистецтва людей. Її картини миттєво заворожують, по­роджують в уяві яскраві просторові світи, в яких живе любов, добро, цвіте божественне благо.

Художниця створює сюжети з власної уяви, відтворює картини ви­датних митців, пише з натури. Теми сюжетів — найрізноманітніші, кожна робота стає черговою унікальністю: портрети людей, звірів, модульні картини, пейзажі, натюрморти тощо. За останні роки вона значно попо­внила свій мистецький доробок, до того ж оволоділа новим видом творчості — декоративною ліпниною і художнім розписом стін, за допомо­гою чого оформляє унікальний ди­зайн інтер’єрів та екстер’єрів. І кожна робота зачаровує й надихає, створює особливе внутрішнє відчуття пре­красного. Всім, кому пощастило кори­стуватися послугами художниці Ірини Сімак, до душі її справжні мистецькі шедеври, що вже перетворюються на відому марку.

Загальна кількість моїх робіт — 222 картини олією на полотні (99 пейзажів, 71 натюр­морт, 34 портрети, 18 картин з героями мультсеріалів), 21 робота з художнім розписом стін, із них 4 роботи з декоративною ліпниною,розповідає про свій доробок пані Ірина. Останнім ча­сом отримую замовлення на роз­пис стін в кафе, а більше уваги приділяю картинам із сегментів (модульним), які зараз є модни­ми і актуальними в сучасному інтер’єрі. Активно працюю над портретами, в цьому жанрі спро­бувала стиль поп-арт, який се­ред молоді має успіх. Цікавлюся петраківським розписом, у пла­нах — розписати цілу будівлю в цьому стилі. Також захоплююсь художнім розписом меблів, навіть маленька реконструкція за втру­чання художника може створити зі звичного елемента інтер’єру вишуканий витвір мистецтва. Сподіваюся, що колись і сама дам нове життя старим меблям, — каже, посміхаючись.

Ірина Сімак уважно слухає по­бажання майбутнього власника кар­тини, намагається почути поклик його духовного запиту, і за власними ескізами розробляє для нього дизай­нерський проект.

Тож нехай і надалі розвивається талант шполянської художниці, роз- криває перед нею ще більші творчі горизонти, а нас радує все новими звершеннями та наближенням до виміру краси і благодаті.

Наталія СТОРЧАК.