Світ не без добрих людей

Півроку тому я навіть гадки не мала, що буду особисто знайома зі справжніми волонтерами. Все змінилось відтоді, як розпочалася війна і мій син побував в зоні АТО. Для мене тепер волонтери — це не просто люди з великої літери, а ангели-охоронці з гарячими, добрими серцями, які, забуваючи про свої власні справи, залишаючи свої родини, поспішають на допомогу тим, хто її так потребує — нашим захисникам.

Прикро говорити, але це є щира правда, коли наша держава відправляє на війну своїх синів голими і босими, а проблема забезпечення солдатськими амуніціями лягає на батьків та рідних. Хочеться на весь світ кричати від болю і безпорадності. Бо придбати все необхідне для солдата, аби захистити його від куль, не так-то легко простому смертному. Повірте, висновки ці зроблені з власного досвіду.

За допомогою звернулась і я до родини Лоцманів, що проживають в селі Сигнаївка. Волонтери Лоцман Галина Григорівна та її донька Лілія відразу відгукнулись на мою біду і надали неоціненну допомогу у придбанні необхідного військового спорядження для мого сина-воїна. Завдяки таким, як Галина Григорівна та Лілія наші воїни там, на передовій, і не голодні, і зігріті.

Разом з чоловіком висловлюємо щиру подяку за допомогу волонтерам, рідним, друзям, всім добрим людям. Хай Матір Божа Вас охороняє, а Господь Бог мир та щастя в кожну домівку посилає.

Ольга МОЛЧАНОВА с.Матусів.