Світ захоплень у Лебединському НВК №1

Село Лебедин здавна славиться талановитими людьми. Жодне сільське свято не обходиться без виступу жіночого ансамблю «Барвінок». Спів лебединських артистів чув Сорочинський ярмарок, Черкаси, Київ. Взявши до рук книжку з поезією подружжя Коливаїв, потрапляєш у світ добра, любові. А творчі роботи місцевої художниці Таїсії Галати милують око своєю красою, романтизмом. Можна назвати майстринь Валентину Гарбар, Валентину Єлінецьку, які вміло вишивають рушники, вишиванки. І приємно те, що в нашому селі росте молоде талановите покоління. Нещодавно в Лебединському НВК №1 відбулася виставка дитячих робіт під назвою «Світ моїх захоплень». Свої роботи представили Надія Волик, Сергій Бойко, Альона Бойко, Діана Турчак і Ярослава Пидорич.
Розглядаючи малюнки Надії Волик, потрапляєш у квітуче царство краси. Так і хочеться вдихнути пахощі червоних маків, доторкнутися до їх ніжних пелюсток. А картина «Надвечір’я» вражає чарами української природи. Милують око різні витинанки. Надія не тільки гарно малює, а й відмінно навчається в школі. Вразили учителів та учнів роботи Сергія Бойка — юного моделіста-конструктора техніки. Тридцять різних виробів з паперу було представлено на виставку. Військові літаки, танки, машини, екскаватори, трактори, тури, каравели, човни. «Як ти його робив?» — запитували у школяра діти. У їхніх очах було захоплення і здивування. Адже у школі мало хто знав, що Сергій має такі «золоті руки».
А його молодша сестричка Альона моделює з паперу архітектурні споруди. З цікавістю розглядали учні мавзолей Тадж-Махал, який знаходиться у Індії. Своєю красою вразив глядачів палац Потоцького, Золоті ворота в Києві. А вітряний млин далеких Нідерландів дуже схожий на наш лебединський. Це дійсно архітектурні шедеври, які створює дівчинка.
Діана Турчак представила на виставку свої роботи — ляльки-мотанки, які виготовляє з ниток. Також вона гарно співає, пише вірші.
Ярослава Пидорич вишиває бісером на полотні та вміє ліпити з воску троянди. Дуже гарно грає на піаніно і відмінно навчається.
Хай таланить у житті цим дітям. Хочеться подякувати їм, що зуміли подарувати радість спілкування з красою, яку вони створили своїми руками.
Зоя ГЕРАЩЕНКО,
педагог-організатор
Лебединського НВК №1.