СВІТЛАНА ЧОРНОГАЛ ОЧОЛИЛА ЛІТЕРАТУРНУ СТУДІЮ ІМ. ОЛЕКСИ ВЛИЗЬКА

Нещодавно відбулося чергове засідання районної літературної студії імені Олекси Влизька. В зв’язку з визначною датою — 200-річчям з дня народження Григорія Сковороди — студійці прослухали лекцію про його життя та творчу діяльність, ознайомилися з книгами про нього багатьох відомих літературознавців.

Потім обговорили низку питань, які вимагали конкретного вирішення. Оскільки впродовж останніх кількох місяців на порядок денний виносилося питання про обрання нового керівника студії, на засіданні, врешті-решт, було запропоновано дві кандидатури — Віктора Денисюка та Світлани Чорногал. Віктор Кирилович самоусунувся, пояснююючи все це власною завантаженістю громадськими дорученнями і участю в кількох культурних проектах. Тож за результатами голосування нинішнім очільником ра-йонного літературного об’єднання одноголосно обрано Світлану Чорногал — шполянку, яка має кілька власних надрукованих збірок. Її твори друкуються не лише в місцевій пресі, а й в українських літературних журналах і за кордоном. Її літературний псевдонім — Фотина Вітрило, яка має вже не одну нагороду у вигляді дипломів та цінних подарунків у міжнародних літературних конкурсах.

Зібрання не залишилося байдужим до останніх подій на сході України — боротьба за єдність, бої, втрати та патріотизм. Свої нові твори на цю актуальну тему прочитали Віктор Денисюк, Віталій Лоцман, Тетяна Каракаш, Катерина Нікуленко, Алла Горбачова та ін.

Галина ТРОФИМЕНКО, член Національної спілки журналістів України.