Своїми землями матусяни розпоряджатимуться самі

Відділ у Шполянському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області звернувся до сесії Шполянської районної ради з проханням затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 30,1523 га сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Йдеться про земельну ділянку, що знаходиться за межами села Матусів. Однак депутати не проголосували за цей проект рішення, оскільки врахували позицію Матусівської громади.

Як пояснив сільський голова Василь Колісник, громада має бажання сама розпоряджатися своїми землями, які поки що у комунальну власність ОТГ не передані і аукціони на оренду земель держвласності проводить Держгеокадастр без погодження із громадою.   

Але вже дуже скоро — у липні нинішнього року, за встановленим графіком обласного Держгеокадастру, Матусівській ОТГ передадуть у розпорядження всі землі держвласності, що знаходяться на території громади. Тоді громада й вирішить, хто орендуватиме ці землі.

Наталія СТОРЧАК