Свято для обдарованих дітей

Гордість Шполянщини

     Протягом останніх 20-ти років у Шполі живе чудова травнева традиція — проводити урочисту зустріч керівництва району з талановитою учнівською молоддю.

Таланти дітей відзначають за всіма напрямками — навчанні, спорті, мистецтві.

На цю подію завжди приходять не лише обдаровані діти, а й їх батьки, вчителі, наставники.

    Цього року 19 травня свято організували для переможців обласних олімпіад, призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, музичних конкурсів — оглядів та фестивалів. А для вихованців позашкільних закладів захід відбувся 23 травня.

    Відзначили талановитих дітей та нагородили подарунками голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова райради Олександр Кузуб та депутат обласної ради Анатолій Ткаченко. Анатолій Миколайович вже традиційно став спонсором преміювання обдарованої молоді.

    Усіх присутніх на святі переповнювала гордість за наших прогресивних і обдарованих дітей. 13 учнів шкіл району стали переможцями та призерами обласних олімпіад, 5 — посіли ІІІ місце в обласному етапі конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт, 20 юних співаків, музикантів та 3 колективи відзначені у всеукраїнських та обласних мистецьких конкурсах, 41 вихованець гуртків позашкільних навчальних закладів та 24 їх наставники відзначені за перемоги, популяризацію народної культури, розвиток художньо-творчих здібностей.

    Подяки Шполянської райдержадміністрації та районної ради за виховання творчої особистості, здатної до інтелектуальної та мистецької діяльності, за активну участь в освітніх та культурних програмах було вручено батькам талановитого одинадцятикласника Андрія Буза — Олександру Олексійовичу та Світлані Олександрівні. Хлопець здобув 5 призових місць на обласних олімпіадах. Таку ж подяку висловлено і батькам Софії Домчук — Андрію Павловичу і Оксані Миколаївні. Їх донька, вихованка Шполянської дитячої школи мистецтв, досягла значних успіхів на всеукраїнському, обласному й міжнародному рівні.

    Виступи кращих вихованців Шполянської школи мистецтв та Сигнаївської музичної школи стали ще одним приємним подарунком для учасників зібрання.

Наталія ДАВИДЕНКО