СВЯТО, ЯКЕ СТВОРИЛИ РАЗОМ

Новий рік — це справжнє диво, про яке мріють не тільки діти. Мабуть, мріяли про нього і люди, які, ставши дорослими, при кожній нагоді намагають­ся подарувати іншим щасливі моменти. Адже робити добро людям — це і є сенс нашого життя. На превелике щастя, кожного року таких людей у на­шому районі стає все більше і більше.

В нинішньому році новорічна казка у місті ожила яскравою різнокольоровою ілюмінацією, мерехтінням ялинок, різноманітними подарунка­ми для дорослих і дітей та новорічними дійствами.

Підтримали ініціативу район­ного керівництва та подарували вам часточку тепла, доброти, гарного настрою та надію на мир­не і щасливе майбутнє керівники сільгосптовариств, підприємств та приватні підприємці району: Сергій Бовсун, Павло Мальчик, Борис Фоменко, Ігор Кукуруза, Володимир Пасєка, Володимир Плохута, Володимир Колотило, Віктор Сушко, Віта Нечай, Любов Хонько, Володимир Пукаленко, Василь Колісник, Юрій Лопатін, Максим Доценко, Ігор Петров, Сергій Висотенко та всі жителі, небайдужі до життя і процвітання нашого району. Щиро дякуємо всім за співпрацю і підтримку.

Щастя безмежного в році новому!

Миру і радості вашому дому!

Нехай вам майбутнє дарує надію

Й збуваються усі ваші мрії!

Володимир ПОТАПЕНКО, голова Шполянської районної державної адміністрації.

Олександр КУЗУБ, голова Шполянської районної ради.