Ситуація в аптеках Черкащини стабілізується

Черкаські аптеки з початку введення воєнного стану працювали у особливому режимі, адже поставки ліків, і часто життєво необхідних, були порушені через порушення логістики.

– Ситуація в аптеках області поволі, але стабілізується. Склади працюють. В Україні поступово формується нова логістика, – повідомив у своєму телеграм-каналі голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Наразі лишаються збої в постачанні певної категорії препаратів, які виробляють за кордоном. Тобто аптеки отримують ці ліки в обмеженій кількості, і їх відразу розкуповують.

Тому в МОЗі працює контакт-центр 0 800 60 20 19, де можна оформити заявку на критично необхідні медикаменти. Це стосується і препаратів, про які люди часто запитують: для лікування захворювань щитовидної залози (з діючою речовиною левотироксин) і серцево-судинних.

«Ажіотаж довкола інсуліну йде на спад. За інформацією Держлікслужби області, очікується збільшення постачання лікарських засобів тиреоїдної групи (для лікування захворювань щитовидної залози)", – зазначив Ігор Табурець.

Перелік аптек області, де є в наявності інсулін: https://www.facebook.com/ck.dls.gov.ua/posts/155919733489626.