Табір «Країна чудес» започаткували в Лебедині

Найтепліша та найблагодатніша пора року — це, звичайно ж, літо. Ніщо не заважає людині рухатися, ходити, бігати, подорожувати.

Літо — це пора року, яка радує своїми барвами, різноманітними квітами, це кольоровий сезон відпочинку! Відпочивати ж можна на морі, на березі річки, біля озера, в лісі, у парку або на галявині. А можна відпочивати змістовно і весело у своїй школі.

У червні учні Лебединського НВК №1 вперше перебували в літньому мовному таборі «Wonderland». Вони поєднали приємне з корисним — відпочинок із вивченням англійської мови. Літній мовний табір створений з метою популяризації вивчення англійської мови, підтримки і стимулювання інтелектуально й творчо обдарованих учнів, поліпшення їх культурологічної та мовної підготовки, формування необхідних знань та здібностей працювати в команді. Діти поринули в бурхливе, цікаве дозвілля разом з учителем.

Впродовж трьох тижнів вони готували цікаві проекти про країни Європи, брали участь у різноманітних іграх, спортивних змаганнях.

У таборі було сформовано загін із 12 осіб, який отримав назву «Superstars». Учні придумали девіз, речівку та емблему свого загону.

Учителі англійської мови проводили спортивні розминки, «Energizers», різні види ігор, індивідуальні та командні змагання. У роботі педагогів використано різні інтерактивні методики, відео- та аудіоматеріали, елементи арттерапії (малювання, колажі з використанням природних матеріалів, конкурси, вікторини).

Кожен день у таборі починався з ранкової зарядки, що супроводжувалась англійськими піснями та віршами — все це створювало гарний настрій у дітей на цілий день.

Учням дуже сподобалися віртуальні подорожі англомовними країнами, рухливі та інтелектуальні ігри, розучування англійських пісень, римівок, загадок. Найбільше їм сподобався квест «Find the Treasure». Мешканці табору, використовуючи карту, повинні були відшукати скарб на території школи і як винагороду отримали солодощі.

У день закриття табору відбувся святковий концерт, на якому діти представили кінцевий результат своєї проектної діяльності — інсценізацію казки «Alice in the Wonderland» («Аліса в Країні чудес»). Учні танцювали, співали пісні та декламували вірші англійською мовою. Діти зробили завершальну роботу над проектом — з'єднали всі зроблені фотографії з написами слів на англійській мові, кожен учень розповів, чому йому було цікаво працювати над проектом, що корисного він отримав і що найбільше запам'яталось. Кожен учень отримав сертифікат учасника мовного табору «Wonderland». Участь у ньому допомогла дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування англійською мовою.

Світлана ВАКУЛЕНКО, вчитель української мови та літератури Лебединського НВК №1.