Талановита молодь — це запорука успіху будь-якої нації!

истецтво

   З давніх-давен Шполянщина славилася своїми земляками.

Cучасність — не виняток.

Нещодавно я мала щастя поспілкуватися із однією неймовірно чарівною, атмосферною дівчиною.

   Про таких людей кажуть: «Можливо, одного прекрасного ранку вона прокинеться знаменитою і життя її кардинально зміниться, а ми всі будемо говорити про те, що колись її знали». І це справді так, адже на таких неординарних особистостей, як 18-річна Руслана Циганенко, зазвичай чекає дуже яскраве майбутнє. Ця тендітна дівчина має великий  талант від Бога — вона вміє передавати свої почуття іншим людям фарбами на полотні. Отож Руслана — юна художниця і, будьте певними, Ви про неї ще почуєте.

   Ще з дитинства вона займалася творчістю. Коли зрозуміла, що подобається малювати і їй це вдається, батьки віддали її на навчання до Шполянської школи мистецтв. Дівчина продовжила розвивати талант. А після закінчення Іскренської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вирішила йти туди, куди кличе серце, тому вступила до Черкаського державного бізнес-коледжу, аби вивчати дизайн. Руслана розповідає, що найцікавіша сторінка її біографії відкрилася саме тоді, адже там відшліфували усі її вміння та навички, підвищили  рівень знань до професійного. Жартуючи,  вона дає настанову молодшому поколінню: «Якщо мрієте займатися дизайном, будьте готовими до того, що Вам знадобиться дуже багато кави!»

    Нині перед нами уже сформована особистість, котра готова своєю творчістю змінювати світ, доводити, чого вона варта. Коли запитую її про натхнення, вона посміхається: «Дуже часто надихає природа, а також романтична поезія. Люблю читати зарубіжних класиків, а також українських митців». Згодом, зізнається, що й сама полюбляє писати, часто відвідує вечори поезії у Черкаській бібліотеці імені Василя Симоненка, де має можливість не лише зачитати власні вірші, а й поспілкуватися з видатними письменниками сучасності. Своїм життєвим кредо, вважає такі оптимістичні слова: «Ніколи не можна здаватися, опускати руки чи крокувати назад, потрібно завжди йти назустріч новим можливостям!»

    Загалом дівчина повсякчас долучається до різноманітних заходів, концертів, виставок, та й де б не брала участь, скрізь займала  призові місця.

    Наприклад, нещодавно Руслана представила свої картини на історико-просвітницькому фестивалі «Товмацький курінь» від імені Іскренської сільської ради. Вона постійно приєднується до районних виставок художньої самодіяльності, остання з яких пройшла у березні 2017 року.  

    До того ж, юна майстриня планує влаштувати показ власних картин. Можливо, незабаром усі шполяни матимуть можливість особисто познайомитись з творчістю Руслани.

    Безсумнівно, ця творча особистість заслуговує уваги. Як говорив один із найвідоміших художників кубізму Пабло Пікассо: «Все, що можна уявити — реально!» Тож, хотілося б побажати цій натхненній дівчині терпіння, наснаги, віри у себе та  свої здібності, адже талант і віра в себе — то, певна річ, запорука успішності!

Тетяна ХИМЕНКО