Театральна вистава торкнулася найглибших струн серця

Нещодавно в Сигнаївському НВК відбулася вистава «Недитячий погляд на війну», яку підготували учасники соціально-психологічного театру «Бумеранг». Це вже п'ятий виступ за час існування колективу, в якому беруть участь батьки, вчителі, учні. Тематика роботи театру різноманітна: «Дитяча жорстокість», «Зазирни у вічі старості», «Насилля в сім'ї», «Бо ти на землі людина».
Радо шкільна родина вітала шанованих гостей заходу: голову райдержадміністрації Володимира Потапенка, заступника голови районної ради Лідію Татарину, методиста райметодкабінету Наталію Досич.

В актовій залі, де зібралася вся шкільна родина та запрошені гості, не лишилося жодного байдужого від тих слів, пісень, інсценізацій, які линули зі сцени. Неможливо передати словами той біль і жах, який несе із собою страшна, жорстока війна.

Найактивнішими членами театру серед батьків є О.В. Авер’янова, Н.Г.Кінчерук, А.В.Дубова, Ю.В.Полтавець, А.В.Шульга, М.А.Шевченко, І.А.Під-могильна, О.П.Кузьменко та Т.А.Бальоха — учасник АТО.

Приємно вразили глядачів своєю акторською майстерністю вчителі Є.С.Бесараб, І.І.Стадник, О.А.Різник, В.А.Пісна, В.Б. Зубріцька, В.М.Довгаль, Л.С. Гладун.

Також варто відзначити роботу учнів, які грали на рівні з дорослими. Зачарували виступи дитячого танцювального колективу під керівництвом практичного психолога закладу Лілії Гладун.
Ініціатором та головним режисером нашого театру «Бумеранг» є берегиня шкільної родини, наш директор Людмила Свердел.

Напевно, найбільше бажання кожного українця — це мирне небо над головою! І виступ театру «Бумеранг» — це ще одне звернення до найвищих сил: «Боже, Україну збережи, Господи помилуй нас!».

Валентина ДОВГАЛЬ, педагог-організатор Сигнаївського НВК.