Територіальний центр оцінює якість соціальних послуг

У період з 18 липня 2019  по 30 вересня 2019 року в комунальному підприємстві «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади проводиться внутрішня оцінка якості та моніторинг соціальних послуг.

Внутрішня оцінка проводиться на виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 №904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг та з метою визначення рівня задоволеності отримувачів соціальних послуг.

—Для роботи затверджено порядок та план проведення внутрішнього моніторингу та оцінки якості послуг, створено комісію, до якої ввійшли надавачі і отримувачі соціальних послуг. Призначено відповідальну особу, затверджений план проведення оцінки та план засідань комісії на 2019 рік.

Територіальний центр використовує такі методи оцінки як опитування з допомогою анкет.

В опитуванні беруть участь 139 отримувачів соціальних послуг, з них соціальної послуги «догляд  вдома» — 72 особи, «стаціонарного догляду» – 22 особи, «соціальної адаптації» – 45 осіб, поінформувала «Шполяночку+» директор територіального центру Людмила Шпоть.

Комісією проводяться телефонні опитування; спостереження за процесом надання соціальних послуг; співбесіди з отримувачами соціальних послуг та їхніми рідними; вивчення матеріалів, що висвітлюють роботу підрозділів; аналізується характер звернень, які реєструються у журналі обліку особистого прийому громадян.

Як зазначила керівник, з пропозиціями, зауваженнями, побажаннями можна звертатися за адресою: м.Шпола вул.Соборна, 45 або за номером телефону: 5-31-17.