Територіальний центр соціального обслуговування переїхав у інше приміщення

Територіальний центр соціального обслуговування населення  орендував кілька кімнат на другому поверсі приміщенні газового господарства. На початку червня керівництво Шполянського відділення АТ «Оператор газорозподільної системи «Черкасигаз» повідомило про зміну власника адмінбудинку та неможливість в подальшому продовжувати  дію попередніх договорів оренди. Тож постало питання про подальше розміщення установи та необхідність пошуку нового приміщення. 

 9 липня   терцентр змінив розташування й відтепер розміщуватиметься в приміщенні колишньої Державної насіннєвої інспекції за адресою: м. Шпола, вул. Лозуватська, 46. Працівниками установи проведено устаткування оргтехніки, меблів, швейних машин, ділової документації, перевірено енергозабезпечення, виконується під'єднання до мережі Інтернет.

Заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ірина Каландирець оглянула приміщення та прилеглу територію, які  ще потребують упорядкування протягом кількох днів.  У цілому будівля, що знаходиться в центрі Шполи, відремонтована, має автономну котельню.

Допомогу в  переїзді  працівникам терцентру надали працівники Шполянського районного військового комісаріату, Шполянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області та сектору  освіти у справах сім'ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації.