Тимур Афанасьєв — один із п’яти обдарованих дітей Черкащини, які заслужили стипендію голови Черкаської облдержадміністрації

Десятикласник міського ліцею №2 Тимур Афанасьєв приємно порадував земляків своїми досягненнями у спорті. Наполегливість хлопця, який впродовж чотирьох років займався легкою атлетикою в Шполянській ДЮСШ, увінчалася першим вагомим успіхом — розпорядженням Черкаської обласної держадміністрації від 27 січня 2016 року йому призначено стипендію голови Черкаської обласної державної адміністрації за визначні спортивні досягнення. На жаль, порадуватись за свого вихованця нині вже не може його тренер — світлої пам’яті Василь Михайлович Оберемок.

Тимур Афанасьєв разом із братом та сестрою десять років тому став вихованцем родини Кавунів у їх будинку сімейного типу. У цій дружній сім’ї діти зростають добрими, працьовитими, упевнено йдуть до мети. Такими їх виховують прийомні батьки Оксана та Олександр, які віддають всю свою любов і тепло. Та й прийомними вони їх не називають, бо люблять їх як рідних.

За досягнуті успіхи в легкій атлетиці Тимура у різні часи відзначено грамотами дитячо-юнацької спортивної школи м. Ватутіне, відділу освіти Шполянської райдержадміністрації, Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи, обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, Шполянської районної державної адміністрації, комітету з фізичного виховання та спорту Черкаського обласного відділення та дипломом Звенигородської ДЮСШ. Також Тимур став переможцем Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі долоні» талановитих та обдарованих дітей, який проходив у м. Києві в 2015 році.

Тож Шполянщина пишається своїм переможцем, щиро вболіває за майбутнє своїх талановитих дітей.

Минулої п’ятниці голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко привітав юного спортсмена з отриманням стипендії, побажав йому успіхів у майбутньому, висловив подяку батьку-вихователю Олександру Кавуну та директору Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня І—ІІІ ступенів школа №2-ліцей» Івану Каракашу, які були присутні на урочистому врученні премії, за успіхи їх талановитого вихованця.

— Ми дуже радіємо за Тимура, який своєю працею і бажанням досягати високих вершин, заслужив на цю стипендію, — каже начальник у справах дітей Шполянської райдержадміністрації Галина Григор’єва. — Серед 25-ти претендентів з усієї області на таку високу відзнаку вибрали лише п’ять обдарованих дітей, і серед них — наш Тимур. Нехай його доля буде щасливою, а він ще не раз порадує земляків своїми перемогами.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).