ТРЕТЯ ПЕРЕМОГА ПОСПІЛЬ

10 вересня відбувся сімнадцятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги, в якому ФК «ЛНЗ-Лебедин» зустрічався на виїзді з командою «Шевченків край» із Городища. Гра розпочалася атаками гостей, які повністю контролювали хід поєдинку, переграючи суперника на всіх ділянках поля. На 15-ій хвилині Петро Степанов відкрив рахунок — 1:0. Гості не знижують темпу, володіючи ініціативою. На 24-ій хвилині Антон Вакуленко забиває другий гол у ворота господарів.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм — гості атакують, господарі захищаються. На 50-ій хвилині Антон Вакуленко забиває третій гол у ворота команди «Шевченків край». Після пропущеного гола господарі поля дещо активізувалися і почали контр-атакувати. Одна з таких контр-атак завершила голом у ворота «ЛНЗ-Лебедин» — 3:1. В одному з епізодів у штрафному майданчику гостей м’яч потрапив у руку захисника лебединців. Арбітр матчу призначив 11-метровий штрафний удар, який господарі чітко реалізували — 3:2. Приємно відзначити, що на старті другого кола лебединці здобули третю перемогу поспіль.

Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 17 вересня у себе вдома з командою «Базис» (с. Кочубіївка Уманського району). Початок матчу о 16-ій годині. Запрошую вболівальників підтримати нашу команду.