Три шполянських боксери привезли додому золоті медалі чемпіонату області

27—28 лютого в м. Черкаси на базі КДЮСШ «Вікторія» відбувся чемпіонат області з боксу. Ці змагання є одними з найголовніших на старті нового сезону. Взяти участь у престижному турнірі до обласного центру завітали спортсмени з 12-ти команд. Причому це боксери ДЮСШ не лише з Черкас, а й з Матусова, Сміли, Умані, Тального, Монастирища, Жашкова та інших міст нашої області. Загалом впродовж двох днів на ринг виходило 100 спортсменів.

Вихованці Матусівської ДЮСШ також взяли участь у цих змаганнях. Впродовж двох днів наші юні боксери демонстрували свою наполегливість, спортивну впертість. Усі учасники виявили себе якнайкраще, але ж у кожному змаганні є переможець. За результатами змагань Матусівська ДЮСШ привезла додому три золота та одну бронзу:

- І місце у ваговій категорії 41,5 кг здобув Богдан Пахолко;

- І місце у ваговій категорії 52 кг — Павло Невечеря;

- І місце у ваговій категорії 56 кг — Лев Рак;

- ІІІ місце у ваговій категорії 43 кг виборов Сергій Шакпарян.

Отже, до складу збірної команди Черкаської області з боксу серед юнаків включено двоє наших вихованців — Богдана Пахолка та Павла Невечерю. Вони візьмуть участь у зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2002—2003 року народження, який відбудеться в м. Умань 10—13 березня 2016 року.

Адміністрація Матусівської ДЮСШ висловлює подяку тренеру-викладачеві відділення боксу Віктору Назаренку, який готував команду до змагань, приватним підприємцям Ігорю Кукурузі, Володимиру Волошенюку та батькам за підтримку і допомогу в організації поїздки на змагання. Також дякує всім учасникам змагань за старанність, натхнення, волю до перемоги та бажає подальших спортивних успіхів!

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ.