Триває третя хвиля часткової мобілізації в Україні

Хлопці, які більше п’яти місяців воюють на Сході, з нетерпінням чекають на підкріплення та ротацію. Шполянський район за останні кілька тижнів відправив до навчальних центрів, на полігони більше трьох десятків наших героїчних земляків. З гордістю можемо повідомити, що наш район чи не єдиний в Черкаській області, який повністю забезпечив кожного мобілізованого бронежилетами, кевларовими шоломами і захисними окулярами, та іншим найнеобхіднішим.

Таким чином, кожна сім’я може бути впевнена, що їх син, батько чи брат не вирушить в зону АТО без необхідної амуніції. І це найголовніше. Забезпечення проводиться спільно з військоматом і керівництвом РДА, всіма жителями району, що перераховують кошти на рахунок Червоного Хреста чи надають фінансову допомогу. На сьогоднішній день придбано захисну амуніцію, каремати і сідушки, ліхтарі та інше на суму більш ніж 260,000гривень!!!

Дякуємо всім небайдужим, що долучились до цієї доброї справи, а саме:

§   Рахунок Червоного Хреста-46,000грн.(10 бронежилетів, 10 захисних окулярів та балаклав)

§   ППМальчик — 10,000грн.

§   Ляшенко Ю.В. — 10,000грн.

§   Ржевський О.В. СТОВ «Насіння» — 10,000грн.

§   Колектив працівників ППМальчик — 8,000 грн.+товар на 1,700грн.

§   П.П. «Хутір» — 5,000грн.

§   Данілов С.О. — 5,000 грн.

§   СТОВ «Агроспілка» — 4,000грн.

§   Група компаній «ЛНЗ» та їх партнери — більше 160,000грн.!!!

Для закупівлі 30 розгрузок кошти надали:

§   ПП «Нік» — 3,300грн.

§   В.Нечай — 3,300грн.

§   ГК «ЛНЗ» та Плахотнюк Світлана Михайлівна — пальне.

Звертаємо вашу увагу, що з початком дощів чи не найнеобхіднішими речами стають дощовики, клейонки та теплий одяг. Тому було придбано на суму 7,200грн. камуфляжні дощовики. Шукаємо кошти для закупівлі теплих речей , клейонки, тощо.

Дякуємо водіям ЛНЗ, ПП «Юпітер» В.Павлову та волонтеру С.Мельнику за швидке доставлення необхідного.

Просимо всіх жителів району долучитись до нас, адже зараз найголовнішим є підтримка і допомога хлопцям, які забезпечують для всіх нас спокійний сон і можливість не чути вибухів і пострілів. Наші хлопці святкують кожного дня свій новий і черговий день народження, тому ми не маємо права бути байдужими, робити вигляд,що війна нас не стосується, адже всього за якихось 700-1000 км гинуть наші земляки. Коли ми дивимось з вікна на дощ, наші хлопці мокнуть в окопах і воюють!!! Коли ми святкуємо в кафе чи ресторанах, вони голодні і холодні, стоять за нас з вами!!! Ми повинні нарешті зрозуміти, що лише ми з вами, об’єднавши свої зусилля, можемо допомогти хлопцям вистояти! Не варто всю відповідальність перекладати на державу і президента! Давайте брати відповідальність на себе і діяти!

Не варто шукати серед нас ворогів, і ділити на правих і лівих! Ми єдині! І тільки в єдності наша сила! В нашій країні йде війна, і кожен з нас має думати і переживати і допомагати щодня, щогодини, щохвилини, щосекунди!

Чекаю допомоги від всіх вас! Вкрай необхідно закупити генератори, помпи, рації, болгарки і дрелі (можна б/у, робочі), моб.тел.(старі, без прошивки) та багато іншого. Необхідні водії з власним транспортом, які готові їхати в будь-яку точку країни.Чекаю на вашу допомогу! НА ВАШУ ДОПОМОГУ ЧЕКАЮТЬ НАШІ ХЛОПЦІ!!! Мобілізація продовжується, і щотижня ми потребуємо все більше і більше.

Людей, що рекомендують чекати допомоги від держави, і які не бажають допомогти на ділі, а лише на словах, прошу не турбувати.

З повагою Лілія УСИК, моб.0982257512