Тротуари Шполи вимощують брукованою плиткою

     З кінця березня цього року у місті відновили капітальний ремонт доріг, поряд з цим продовжили роботи й з брукування тротуарів. До кінця квітня у Шполі вже з’явилась нова сучасна плитка на тротуарній доріжці по вулиці Соборній (від міської школи № 1 до багатоквартирного будинку № 36).

     Минулоріч на виконання робіт з вкладання плиткою вуличних тротуарів та виготовлення проектно-кошторисної документації із міського бюджету витратили понад 1 мільйон гривень.

     В цьому році на заплановані об’єкти з відновлення доріжок для пішоходів по вулицях Соборній і Таранця місто вже виділило близько півмільйона гривень.

    Заступник міського голови з житлово-комунальних питань Віталій Плетінь зазначає, що брукування пішохідних доріжок головної вулиці міста Соборної розпочалось із другого півріччя минулого року і проходило в декілька етапів. Спочатку нову плитку виклали на тротуарі вздовж міського парку Слави до дитячої школи мистецтв, при цьому повністю охопили вхід у парк до меморіалу Вічного вогню та Обеліску Слави. Потім такого ж дизайнерського формату бруківку встелили і в середмісті Шполи, на частині вулиці Соборної - від площі Героїв Майдану до міського готелю «Шпола-Центр».

     - Цьогоріч ми продовжили капітальний ремонт тротуарів відразу ж, як тому посприяли погодні умови, - сказав Віталій Володимирович. – Натепер третій етап брукування вулиці Соборної завершено, але роботи будуть продовжуватись. Близько 300 кв.м нової бруківки з’явилось на пішохідній доріжці від міської школи № 1 до багатоповерхового будинку № 36. У цих місцях, крім нової плитки, тротуари обладнали пологими з’їздами аби полегшити пересування людям на інвалідних візках та матусям із дитячими візочками.

   Нині бригада приватного підприємця Володимира Пасєки, яка виконує роботи, розпочала демонтаж асфальтного покриття по вулиці Таранця. До початку літа працівники повинні встигнути викласти новою плиткою 660 кв.м тротуару.

   Схвально до такого відновлення ставляться не лише містяни. Приміром пані Юлія, жителька села Васильків, відзначила, що якщо зрівняти Шполу зараз і три роки тому, то зміни одразу помітно.

     - Я маю у Шполі рідню і досить часто приїжджаю до райцентру, - розповідає Юлія, - завжди ходжу на прогулянку з племінниками, тому відразу помітила у місті появу господарської руки. Останнім часом Шпола відмічається не лише новими дорогами і відновленням тротуарів, а й значними змінами у благоустрої міста.

   Мешканка Василькова зазначила, що за цей короткий час у списку позитивних змін можна перелічити чимало звершень. Це - відродження дитячого парку, облаштування місць для відпочинку, розчистка міста від непотрібної порослі, збільшення кількості встановлених урн тощо.

    А от її племінниця Вікторія, учениця 5-го класу міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія, вподобала та відзначила оновлені масові заходи для дітлахів, які завдяки ініціативі міського голови Сергія Кравченка започаткували у Шполі.