«Це все наше, українське, це усе — твоє»: талановиті шполяни створили кліп

До чудового свята — Дня вишиванки — у соціальних мережах активно поширювався кліп «Вишиваночка моя», який створив колектив КЗ «Центр культури та дозвілля».  

У ньому знялися директор центру Леся Осадчук з сином та донькою, студентка київського вузу Катерина Педченко та її брат, учень міської школи №2-ліцею Юрій Педченко. Хореографічні композиції  виконала учасниця танцювального колективу «Еліт» Ольга Скоблей. Музику до нього написав керівник музичного рок-гурту Олексій Кочетов, слова — Леся Осадчук, яка і виконала музичну композицію.

Герої кліпу яскраво демонструють споконвічні народні традиції, створення та носіння етнічного вишитого українського одягу у поєднанні з сучасністю. Зйомки відбувались на території Шполянської ОТГ: м. Шпола, локація біля Красного ставка; у полі с. Бурти,  поблизу с. Надточаївка.

— Ми хотіли зробити щось оригінальне та цікаве для суспільства. Олексій написав музику, а я слова до пісні, — коментує директорка КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ОТГ Леся Осадчук. – Тоді виникла зовсім інша ідея, яку ми збирались реалізовувати. Так ми вирішили зняти відео, у якому я передала свою історію-спогад. Цим ми хотіли донести  до молоді, своїх дітей цінності українських традицій, що  «це все наше, українське, це усе — твоє». Саме таким і є  головний мотив відео.

Це вже не перший кліп творчого колективу. Восени цього року неабиякої популярності набуло відео про Шполу, у зйомках якого взяв участь і міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко. Авторами цього відео також є Леся Осадчук та Олексій Кочетов.