Центральна бібліотека носитиме ім’я Миколи Томенка

Минулої п’ятниці біля приміщення Центральної районної бібліотеки відбувся захід із вшанування пам’яті нашого земляка,  українського поета, прозаїка, драматурга, публіциста, журналіста Миколи Даниловича Томенка, який 29 серпня 2017-го року відійшов у Вічність.

Центральна районна бібіотека  відтепер носитиме ім’я Миколи Томенка, а на її будівлі встановлена меморіальна дошка.

 На урочистості  завітали гості з Києва: син Миколи Даниловича Тарас — відомий кінорежисер (автор фільму «Будинок Слово»), наша землячка Катерина Мотрич — широковідома письменниця, автор багатьох книг («Соняхи», «Досвідок», «Ніч після сходу сонця», «Мотрині ночі», «Почайна», «Вавилонська вежа», «Трьохсотлітня Голгофа Фавор» та інших) та однокурсниця Миколи Томенка, журналістка, лауреат премії «Ніка», міжнародної премії ім Пилипа Орлика Емма Бабчук.

Після свого виступу Тарас Томенко відкрив меморіальну дошку. Виступаючі гості відзначили талановитість, високу людяність, правдивість, любов до рідного краю та малої Батьківщини Миколи Даниловича та дякували організаторам за відзнаку його творчості та пам’ять про нього.

 Урочисті заходи пройшли в теплій дружній атмосфері з наданням автографів, інтерв’ю та фотосесією, — написав на своїй сторінці у Фейсбуку присутній на зустрічі Олексій Пірогов.