У Черкасах гравець НБА відкрив новий баскетбольний майданчик (ФОТО, ВІДЕО)

Гравець НБА Святослав Михайлюк разом із гравцями та тренерами та партнерами “Черкаських Мавп” взяв участь у відкритті спортивного майданчика на подвір’ї ЗОШ №18, пише "18000".

Баскетболіст Святослав Михайлюк та гравець “Черкаських Мавп” Нікіта Руслов нагородили  команди “Черкаські Мавпи-09” та “Венето-Черкаси-07”, а також команду “Черкаські Мавпи-08-2” за третє місце у дивізіоні Б. Окрім медалей та кубків вихованці баскетбольної школи клубу отримали призи.

Фото : “Черкаські Мавпи”

– Приємно щороку приїздити до Черкас і бачити позитивні зміни. Росте баскетбольна школа, з’являється більше нових команд, приводять нових тренерів. Зараз відкрили новий баскетбольний майданчик. Це дуже важливо для дітей. Коли я навчався в школі у нас був майданчик, але не такого рівня. Цей майданчик має стати поштовхом для розвитку баскетболу, у дітей будуть кращі умови для занять. Це дасть результати”., – говорить гравець “Детройт Пістонс” Святослав Михайлюк.

Новинку побудували партнери “Черкаських Мавп”, спонсори та меценати баскетболу. На спортивний об’єкт було виділено понад 750 тисяч гривень. Із них лише 49 тисяч – це бюджетні кошти, решта – за рахунок меценатів і спонсорів проекту.

Фото : “Черкаські Мавпи”

– Це значна для мене подія, адже не перший рік опікуюся 18-ою школою. Торік ми відремонтували спортивну залу. В нашому місті для всіх видів спорту не вистачає спортивної бази. Таких майданчиків у нас одиниці. Такі майданчики повинні бути в кожній школі. Це основа, без якої не може бути жодного виду спорту, – говорить президент БК “Черкаські Мавпи” Олександр Згіблов.  Новий майданчик зможе приймати змагання місцевого рівня. Турніри з баскеболу та баскетболу 3х3. У планах облаштувати трибуни, а в майбутньому проводити навіть змагання всеукраїнського рівня.

Фото : “Черкаські Мавпи”

На спортивному полі можуть займатися всі учні школи, а також діти з цього мікрорайону. Першими випробували майданчик чемпіони України, дівчата з “Венето-Черкаси-07” та юнаки з “Мавп-08”, які зійшлися у товариській грі.

Фото : “Черкаські Мавпи”